Licznik:

Dzisiaj: 156

Razem: 2301965

WYNIKI

Wyniki VI Bieg Nieczui – Zagórz Biega 2023

27.05.2023

 

Kat. I – Klasa I i młodsi – Dziewczęta

  1. Blanka Bochnak  – SP Łukowe
  2. Oliwia Latusek – ZSP Zagórz
  3. Milena Chudio – SP nr 1 Zagórz

Kat. II – Klasa I i młodsi – Chłopcy

  1. Wojciech Rachwalski – ZSP Zagórz
  2. Wojciech Legięć
  3. Kacper Langenfeld – ZSP Zagórz

Kat. III – Klasa II-III – Dziewczęta

  1. Lena Pereślucha - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Milena Latusek – ZKN Sokół Zagórz
  3. Gaja Fedak – ZSP Zagórz

Kat. IV – Klasa II-III– Chłopcy

  1. Jan Pietrasz – ZSP Zagórz
  2. Mieszko Syma – SP Łukowe
  3. Jakub Hoksa – ZSP Zagórz

Kat. V – Klasa IV-V – Dziewczęta

  1. Róża Sowa - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Klara Wachta - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. 3.       Marlena Marcinik – SP Tarnawa Dolna

Kat VI. Klasa IV-V – Chłopcy

  1. Wojciech Piszko – SP im. Orła Białego Uherce Mineralne
  2. Oskar Osenkowski – SP Cazszyn
  3. Piotr Ryniak – SP Zahutyń

Kat. VII. Klasa VI-VIII – Dziewczęta

  1. Amelia Wronowska - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Zuzanna Duszczyk – MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Maja Głodek – SP nr 1 Zagórz

Kat. VIII – Klasy VI-VIII – Chłopcy

  1. Hubert Latusek – ZKN Sokół Zagórz
  2. Gabriel Furtak – SP Łukowe
  3. Michał Jakubik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XI – Kobiety od 21 do 40 lat

  1. Renata Hołowaty – Klub „Sanok Biega”
  2. Bożena Kuzhdeba
  3. Angelika Jachimowska

Kat. XII – Mężczyźni od 21 do 40 lat

  1. Krzysztof Lubomski - Zagórz
  2. Marcin Jakubik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. 3.       Jacek Nabywaniec

 Kat. XIII - Kobiety od 41 do 60 lat

  1. Kamila Wachta - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Mariola Knap – Klub „Sanok Biega”

Kat. XIV - Mężczyźni od 41 do 60 lat

  1. Damian Dziewoński
  2. Mariusz Mateja
  3. Grzegorz Fedak

Kat. XVI - Mężczyźni powyżej 60 lat

  1. Grzegorz Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XVII – Nordic Walking Kobiety

  1. Marta Sawicka – KS Victoria Potęgowo
  2. Małgorzata Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Agnieszka Galica - Niepokój

Kat. XVIII – Nordic Walking Mężczyźni

  1. Mariusz Biega - ZKN Sokół Zagórz
  2. Andrzej Wilk

Najmłodszą uczestniczką biegu była Laura Banasiewicz – 4 lata

Najmłodszymi uczestnikami byli Wiktor Kuzhdeba  2 lata i Artur Kuzhdeba  3 lata

Najstarszą uczestniczką biegu była Maria Sałak – Relax Zagórz

Łącznie udział w zawodach wzięło 244 osoby.