Licznik:

Dzisiaj: 29

Razem: 1633129

IV Bieg Nieczui - Zagórz Biega 2021 - wyniki + fotorelacja

Galeria zdjęć

W dniu 29.05.2021 r. odbył się IV Bieg Nieczui-Zagórz Biega.
Pogoda oraz zawodnicy dopisali jak co roku. Poniżej zamieszczamy zdjęcia oraz wyniki zawodów. Gratulujemy wszystkim czestnikom, a szczególnie zwycięzcom. Składamy także serdeczne podziękowania OSP KSRG Zagórz, Służbom Medycznym, Policji oraz nauczycielom za pomoc w organizacji biegu.


Wyniki

Kat. I – Klasa I i młodsi – Dziewczęta

  1. Lena Pereślucha – MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Zofia Jakubik  – MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Milena Latusek – SP nr 2 Zagórz
  4. Monika Łatka – SP nr 2 Zagórz

Kat. II – Klasa I i młodsi – Chłopcy

  1. Gracjan Dąbrowski – SP Czaszyn
  2. Karol Skiba – SP Czaszyn
  3. Kacper Pach – SP nr 2 Zagórz
  4. Kacer Ciupa – SP Zahutyń

Kat. III – Klasa II-III – Dziewczęta

  1. Klara Wachta - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Natalia Hydzik - SP nr 2 Zagórz
  3. Lena Tomkiewicz - SP nr 2 Zagórz
  4. Gaia Masi - Luxemburg

Kat. IV – Klasa II-III– Chłopcy

  1. Wojciech Piszko – SP Uherce Mineralne
  2. Piotr Ryniak - SP Zahutyń
  3. Piotr Wajda - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  4. Olaf Podczerwiński - SP nr 2 Zagórz

Kat. V – Klasa IV-V – Dziewczęta

  1. Maja Głodek – SP nr 1 Zagórz
  2. Kamila Krzywda - SP nr 2 Zagórz
  3. 3.       Daria Broniarska - SP Tarnawa Dolna
  4. Patrycja Husak - SP nr 2 Zagórz

Kat VI. Klasa IV-V – Chłopcy

  1. Michał Fedak - SP nr 2 Zagórz
  2. Maciej Piszko – SP Uherce Mineralne
  3. Michał Jakubik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  4. Łukasz Dobranowski - SP nr 1 Zagórz

Kat. VII. Klasa VI-VIII – Dziewczęta

  1. Hanna Radacz - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Marlena Kucap – SP Tarnawa Dolna
  3. Amelia Kozioł – SP Średnie Wielkie
  4. Emilia Osenkowska – SP Poraż

Kat. VIII – Klasy VI-VIII – Chłopcy

  1. Karol Kaszany - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Kacper Majer - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Paweł Łoskot – SP Tarnawa Dolna
  4. Hubert Latusek – SP nr 2 Zagórz

Kat. XI – Kobiety od 21 do 40 lat

  1. Zuzanna Pereślucha - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XII – Mężczyźni od 21 do 40 lat

  1. Marcin Jakubik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Mateusz Nabywaniec - Czaszyn
  3. Jacek Nabywaniec – ITMBW Kraków
  4. Radosław Niepokój - Gmina Miejsce Piastowe

Kat. XIII - Kobiety od 41 do 60 lat

  1. Małgorzata Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XIV - Mężczyźni od 41 do 60 lat

  1. Mariusz Mateja
  2. Dariusz Krawczyk - Poraż
  3. Marek Broniarski – Tarnawa Dolna

Kat. XVI - Mężczyźni powyżej 60 lat

  1. Grzegorz Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XVII – Nordic Walking Kobiety

  1. Małgorzata Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Aleksandra Konik – Bieszczadzki Klub Nordic Walking
  3. Magdalena Przybylska-Pach – Hipotermia Sanok
  4. Genowefa Szewczyk – Relaks Zagórz

Kat. XVIII – Nordic Walking Mężczyźni

  1. Radosław Niepokój – Gmina Miejsce Piastowe
  2. Mikołaj Konik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
Najmłodszą uczestniczką biegu była Amelia Tyski, a najmłodszym Karol Ciupa
Najstarszą uczestniczką biegu była Maria Sałak, a najstarszym uczestnikiem Grzegorz Oleksyk.
Łącznie udział w zawodach wzięło 145 osób.