XXI Międzynarodowe Rykowisko Karpackie - Zagórz’ 2019
WYNIKI KONKURSÓW
- I. Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii indywidualnej:
- Aleksander Hołodniak
- Konrad Siemiątkowski
- Jan Rawiak
- II. Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii drużynowej:
- Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem wilka" przy Zespole Szkół Leśnych w Lesku
- III. I Otwarty Turniej Łuczniczy o Puchar Świstaka
1. Witold Krasulak - niezrzeszony
2. Ryszard Węgrzyński - niezrzeszony
3. Marta Borowa - niezrzeszona
- IV. Konkurs "Karpacka Gulaszomania":
- Tomasz Maniewski - KŁ "Świstak" Zagórz
- Marian Dygoń - Słowacja
- Wojciech Żywicki – KŁ „Ryś” Lesko
- Wiesław Górski - KŁ "Jarząbek" Sanok
- Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok
- V. Konkurs na nalewkę myśliwską:
- Tomasz Suchy - KŁ "Ostoja" Jarosław: "jeżynówka"
- Marek Dorożyński - KŁ "Leśników Dzik" Przemyśl: "wiśniówka"
- Józef Otulak - KŁ "Sarenka" Lubaczów:"z płatków róży"
- VI. Prezentacja psów myśliwskich używanych do polowań:
1. Pies Ezra (wyżeł niemiecki) – właściciel Ariusz Nawrocki – KŁ „Ponowa” Krosno
2. Pies Bruno (posokowiec bawarski) – właściciel Maciej Sidor – KŁ „Ponowa” Lesko
3. Pies Rosa (gończy polski)–właściciel Maja Filipczak - KŁ "Sęp" Sanok
4. Pies Figo (Aiderteriel)–właściciel Edward Chmura - KŁ Ponowa Lesko
5. Pies Aron (łajka zachodnioseberyjska) – właściciel Marcin Jureczko - niezrzeszony
6. Pies Boni (wyżeł waimarski) – właściciel Sebastian Dymek - KŁ „Ponowa” Lesko
7. Pies Satan (kopov słowacki) – właściciel Zbigniew Dżugan - KŁ „Ponowa” Lesko
7. Pies Aura (wachel hund ) – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok
9. Pies Sara (posokowiec bawarski) – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok
10. Pies Forest (wyżeł niemiecki)–właściciel Jakub Kędra - KŁ "Ponowa" Lesko
11. Pies Azja (wyżeł niemiecki szorstkowłosy)–właściciel Wojciech Bularski KŁ Ponowa Krosno
12. Pies Ares (wyżeł niemiecki szorstkowłosy)–właściciel Wojciech Bularski KŁ Ponowa Krosno
VII. Indywidualne Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia:
1. Olaf Jóźwik - KŁ "Gawra" Lutowiska
2. Przemysław Baran - Nadleśnictwo Pińczów
3. Aleksander Czernega - Słowacja
4. Piotr Kluska - KŁ "Jeleń" Wołkowyja
5. Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
6. Tadeusz Kwolek - KŁ "Jarząbek" Sanok
7. Hubert Kluska - niezrzeszony
8. Mikulasz Czeremka - Słowacja
9. Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok