Licznik:

Dzisiaj: 289

Razem: 925342

XX Rykowisko Karpackie - wyniki

XX Rykowisko Karpackie - Zagórz’ 2018

WYNIKI KONKURSÓW

     Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii indywidualnej:

 

  1. Mateusz Czech - Zespół Sygnalistów Leśnych "Echo Karpat" przy RDLP w Krośnie
  2. Stanisław Szlachta - KŁ "Szarak" w Jerzmanowicach
  3. Radosław Czechyra
  4. Jan Polaczek
  5. Hubert Inglot
  6. Przemysław Baran
  7. Tadeusz Sieczkowski
  8. Konrad Siemiątkowski
  9. Marcin Wasyliszyn

     Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii drużynowej:

 

  1. Zespół Sygnalistów Leśnych "Echo Karpat" przy RDLP w Krośnie
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem wilka"  przy Zespole Szkół Leśnych w Lesku

     Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej o Puchar    Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz:

     Z powodu złych warunków atmosferycznych konkurs został odwołany.

      Konkurs "Karpacka Gulaszomania":

 

  1. Michal Ilkanin -Słowacja
  2. Drużyna Węgierska z Egeru - gulasz z dziczyzny
  3. Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok
  4. Drużyna Węgierska z Egeru - gulasz z baraniny
  5. Leszek Ogarek - KŁ "Świstak" Zagórz
  6. Wiesław Premik - niezrzeszony

     Konkurs na nalewkę myśliwską:

 

  1. Jan Grochmal - KŁ "Sokół" Łączki Jagiellońskie: "wiśnia z czarną porzeczką"
  2. Piotr Iwasieczko - KŁ "Leśników" Przemyśl: "aroniówka"
  3. Piotr Iwasieczko - KŁ "Leśników" Przemyśl:"wiśniówka"
  4. Jan Grochmal - KŁ "Sokół" Łączki Jagiellońskie: "jeżynowa"
  5. Jan Grochmal - KŁ "Sokół" Łączki Jagiellońskie: "wiśnia, czarna porzeczka, imbir"
  6. Marek Dorożyński - KŁ "Leśników" Przemyśl: "wiśniówka"
  7. Marek Dorożyński - KŁ "Leśników" Przemyśl: "dereniówka"
  8. Urszula Wałachowska - KŁ "Jarząbek" Baligród: "malinowa na miodzie"

     Prezentacja psów myśliwskich używanych do polowań:

 

 Pies Debra (wyżeł węgierski krótkowłosy) – właściciel Grzegorz Głód – KŁ „Zacisze” Krosno

  Pies Smuga (terier niemiecki) – właściciel Zbigniew Sieniawski  – KŁ „Ponowa” Krosno

  Pies Ezra (wyżeł niemiecki krótkowłosy)–właściciel Arkadiusz Nawrocki KŁ Ponowa Krosno

  Pies Batalia (wyżeł niemiecki krótkowłosy)–właściciel Wojciech Bularski KŁ Ponowa Krosno

  Pies Aura (wachtel hund) – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok

  Pies Sara (posokowiec bawarski)  – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok

 

  Konkurs Terenowej oceny poroży jeleni:

 

  1. Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
  2. Robert Dymek - KŁ "Ponowa" Lesko
  3. Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok
  4. Jerzy Czerniga - KŁ "Żbik" Ustrzyki Dolne

 

   Indywidualne Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia:

 

1. Tadeusz Kwolek - KŁ "Jarząbek" Sanok

2.  Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne

3.  Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok

4.  Jakub Piszko - KŁ "Świstak" Zagórz

5.  Stanisław Szlachta - KŁ "Szarak" Jerzmanowice

6.   Przemysław Baran - Nadleśnictwo Pińczów

7.   Paweł Wałachowski – KŁ „Jarząbek” Baligród

8.   Hubert Kluska - niezrzeszony

9.   Marek Kulikowski - KŁ "Żubr" Sanok

10. Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok

11. Zbigniew Dżugan - KŁ "Ponowa" Lesko

   Więcej zdjęć w galerii: