Licznik:

Dzisiaj: 40

Razem: 805994

XIX Rykowisko Karpackie - wyniki

 

 

KONKURSY

  Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii indywidualnej:

  1. Aleksander Hołodniak
  2. Tomasz Cebula
  3. Kinga Kłys
  4. Stanisław Szlachta
  5. Olaf Jóźwik
  6. Tadeusz Sieczkowski

 Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii drużynowej: 

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo Karpat" przy RDLP Krosno
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hubertus"
  3. Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem wilka"  przy Zespole Szkół Leśnych w Lesku

 Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz:

 Dziewczęta:

  1. Aleksandra Bańczak
  2. Oliwia Tworzydlak
  3. Roksana Kozłowska

Chłopcy:

  1. Bartosz Rozumek
  2. Bartosz Piszko
  3. Bartosz Żurawicki

Kobiety:

  1. Iza Żurawicki
  2. Greta Brągiel
  3. Marta Tworzydlak

Mężczyźni:

1.   Michał Żurawicki

2.   Dawid Karbowiak

3.  Janusz Bryndza

 Konkurs "Karpacka Gulaszomania":

  1. Marta Radwan – niezrzeszona
  2. Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok
  3. Maroś Digoń – Słowacja
  4. Waldemar Kubiak – KŁ „Jarząbek” Sanok
  5. Jarosław Głaszczka - KŁ "Szarak" Garwolin
  6. Ogarek Leszek - KŁ "Świstak" Zagórz
  7. Marian Ciemięga - niezrzeszony
  8. Wiesław Premik - niezrzeszony

Konkurs na nalewkę myśliwską:

  1. Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok - nalewka "tarka"
  2. Radosław Wargocki - niezrzeszony - nalewka "pigwa"
  3. Marta Radwan - niezrzeszona - nalewka "kwiat czarnego bzu"
  4. Mieczysław Czytajło - KŁ „Żubr” Sanok - nalewka "biała łania"
  5. Marta Radwan - nezrzeszona - nalewka "malina"
  6. Radosław Wargocki - niezrzeszony - nalewka "reneta"

Prezentacja psów myśliwskich używanych do polowań:

1.  Pies Debra (wyżeł węgierski) – właściciel Grzegorz Głód – KŁ „Zacisze” Krosno

2.  Pies Smuga (terier niemiecki) – właściciel Zbigniew Sieniawski  – KŁ „Ponowa” Krosno

3.  Pies Zadra (posokowiec bawarski)  – właściciel Marcin Fojt - KŁ „Łoś” Gliwice

4.  Pies Kika (wyżeł szorstkowłosy) – właściciel Zbigniew Sieniawski  – KŁ „Ponowa” Krosno

5.  Pies Aura (płochacz niemiecki) – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok

6.  Pies Gerda (karelski pies na niedźwiedzie)  – właściciel Artur Żak niezrzeszony

   Konkurs Terenowej oceny poroży jeleni:

  1. Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
  2. Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok
  3. Paweł Urban - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
  4. Urszula Wałachowska – KŁ „Jarząbek” Baligród
  5. Antoni Jędzura – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
  6. Paweł Wałachowski – KŁ „Jarząbek” Baligród 

VIII.  Indywidualne Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia:

1.  Paweł Wałachowski – KŁ „Jarząbek” Baligród

2.   Stanisław Szlachta - Klub Wabiarzy PZŁ

3.   Erik Jedinak - Słowacja

4.   Jakub Piszko - KŁ "Świstak" Zagórz

5.   Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok

6.   Lucjan Piszko - KŁ "Świstak" Zagórz

7.   Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne

8.   Olaf Jóźwik - KŁ "Gawra" Lutowiska

9.   Tadeusz Kwolek - KŁ "Jarząbek" Sanok

10. Krzysztof Presz - KŁ "Łoś" Oleszyce

11. Marcin Fojt - KŁ "Łoś" Gliwice

12. Paweł Urban - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne

Więcej zdjęć w galerii: